Bns Gurme

Bns Gurme | Hakkımızda

Bns Gurme, gıda sektöründe süregelen serüvenine 2003 yılında başlamıştır. Peynir, şarküteri ve deniz ürünleri ithalatları ile günden güne ürün portföyünü genişleterek, bu alandaki öncü firmalar arasında kendisine saygın bir yer edinmiştir.

Ürün grupları arasında peynir, deniz ve şarküteri ürünleri yer alan Bns Gurme, son olarak konserve grubunda da hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün ürün gamına bir yenisini daha ekleyen firma, ürün portföyünü genişleterek hizmetlerine devam etmektedir.

Peynir çeşitleri ithal ve yöresel olarak iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Tüm ithal ürünler, İtalya, Danimarka, Hollanda, Yunanistan, Norveç, İngiltere ve İspanya gibi ülkelerden sektöründe lider ve kalite/lezzet konusunda kendisini kanıtlamış firmalardan tedarik edilmektedir. Yöresel ürünler ise Türkiye`nin dört bir yanından, lezzet ve kalite standartlarına uygun marka ve tedarikçilerden sağlanmaktadır.  Paketleme ve kontrol tesislerinde kendi alanlarında uzman personeller ile istenilen boyut ve miktarda paketlenen ürünler, bir dizi kontrolden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır.

Paketleme ve depolama tesisleri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleriyle tescillenmiş olan Bns Gurme, bu kalite standartlarının gerektirdiği sorumluluğun bilinci ile Türk Gıda Kodeksi`ne uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışıyla her geçen gün gelişerek ve büyüyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.